Слухати

Найєм з колегами просять Раду продовжити роботу сесії до 15 серпня

22 червня 2017 - 12:35
Відповідне подання вони сьогодні подали на розгляд Верховної Ради. Кажуть, інакше не встигнуть розглянути усі необхідні питання

Народний депутат Мустафа Найєм та вісім народних депутатів подали на реєстрацію Проект постанови про продовження роботи шостої сесії Верховної Ради восьмого скликання до 15 серпня 2017 року. Про це Найєм повідомив на свої сторінці у Facebook. Підписи під проектом поставили Олексій Рябчин,Світлана Заліщук, Вікторія Войцицька, Альона Шкрум, Єгор Соболєв, Олена Сотнік, Сергій Лещенко, Іван Крулько та Юрій Левченко.

Він зазначив, що за п’ять днів Рада точно не встигне розглянути усі питання, які необхідно відпрацювати протягом цієї сесії. Серед них і вчорашні подання Юрія Луценка.

«Цього часу явно недостатньо, щоб парламент встиг розглянути подання Генеральної прокуратури на зняття депутатської недоторканності з Олеся Довгого, Борислава Розенблатта, Максима Полякова, Андрія Лозового, Євгенія Дейдея. Повна процедура може зайняти до 25 днів», — сказано у повідомленні.

Також Найєм пише про необхідність розглянути закони про правовий статус окупованих територій. Також народний депутат зазначив, що до кінця сесії парламент має встигнути прийняти закони для початку діяльності Антикорупційного суду і надання НАБУ права на самостійне зняття інформації в телекомунікаційних мережах.

1.jpg

Постанова // Фото: Facebook/Mustafa Nayyem
Постанова
Фото: Facebook/Mustafa Nayyem

2.jpg

Постанова // Фото: Facebook/Mustafa Nayyem
Постанова
Фото: Facebook/Mustafa Nayyem

3.jpg

Постанова // Фото: Facebook/Mustafa Nayyem
Постанова
Фото: Facebook/Mustafa Nayyem

4.jpg

Постанова // Фото: Facebook/Mustafa Nayyem
Постанова
Фото: Facebook/Mustafa Nayyem

 

 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», Генеральний прокурор України вніс подання на ще кількох народних депутатів. Просить зняти з них депутатську недоторканість і відкрити кримінальні провадження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+