Слухати

«Півтисячі військових закінчили життя самогубством за час проведення АТО », — Аваков

22 червня 2017 - 14:10
Міністр назвав ключовою задачею подолання наслідків військового посттравматичного синдрому, як серед ветеранів, так і серед мирних жителів

Від початку бойових дій на сході України військовою прокуратурою було зареєстровано близько 500 випадків суїцидів серед учасників АТО. Про це написав Арсен Аваков у своїй статті на «Українській правді».

Він також уточнив, що більшість військових після завершення участі у бойових діях мають проблеми зі здоров’ям.

«Загальновизнаний міжнародний стандарт по військових конфліктів — 90-95% учасників бойових дій згодом мають медичні (пов’язані з нервовою системою) і соціальні проблеми, а близько третини діагностується посттравматичний синдром, результатом якого нерідко бувають самогубства», — зазначає він.

За даними міністра, у середині червня 2017 року Україні зареєстрували  280,5 тисяч учасників боїв на Донбасі. В це майже 0,7% населення країни.

Аваков наголосив, що після закінченню гібридної війни в Україні ключовим викликом стане «визнання і подолання наслідків військового посттравматичного синдрому, як серед ветеранів, так і серед мирних жителів».

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», протягом останніх двох тижнів мирні мешканці стали частіше діставати поранення в результаті обстрілів.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+