Слухати

Прикордонники не впускають українця зі сірої зони на мирну частину / Новини на Громадському радіо

Прикордонники не впускають українця зі сірої зони на мирну частину

22 червня 2017 - 14:34
Державна прикордонна служба України не дозволила виїхати з окупованого півострову громадянину України, бо той не пройшов огляд в російських окупантів

«Наш кримчанин, який вже третій рік вимушено покинув Крим і проживає в Києві, Влад Ляшенко поїхав на КПВВ Чаплинка проїхав наш пост та не покидаючи „сіру зону“ повернув назад. Але прикордонники вимагають, щоб Влад обов’язково поїхав до окупантів, пройшов окупантське КПВВ і лише після цього повертався додому», — повідомив про інцидент Сергій Мокренко у Facebook.

Контрольний пункт пропуску знаходиться у Херсонській області.

«Українські прикордонники не запускають громадянина України на свою Батьківщину. „Дебільно?“ — скажете ви. Не дебільно, а така у нас технічна схема, — скажуть вам прикордонники. Я просто хочу, щоб ви, шановні, спробували на одну хвилину себе уявити на місці Влада», — написав Мокренко.

Влад Ляшенко стоїть в сірій зоні з другої годин ночі.

Раніше Громадське радіо повідомляло, що у Криму подовжили арешт політв’язню Чийгозу до 8 жовтня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+