Слухати

Роскомнадзор радить робити щеплення росіянам, які їдуть в Європу, через ЛГБТ-марші / Новини на Громадському радіо

Роскомнадзор радить робити щеплення росіянам, які їдуть в Європу, через ЛГБТ-марші

22 червня 2017 - 14:42
У Росспоживнагляді зазначили, що більшість випадків захворювань на гепатит А зафіксовано серед гомосексуальних чоловіків

Росспоживнагляд радить росіянам, які збираються відвідати країни Європи, зробити профілактичне щеплення проти гепатиту A. Ця рекомендація пов’язана із тим, що найближчим часом у Європі проходитимуть ЛГБТ-фестивалі. У відомстві зазначили, що більшість випадків захворювань на гепатит А зафіксовано серед гомосексуальних чоловіків.

У відомстві заявили, що з червня по вересень 2017 року Європі пройдуть кілька національних і міжнародних ЛГБТ-парадів, в тому числі всесвітній фестиваль в Мадрид.  Він запланований на 23 червня  - 2 липня 2017 року.

«Хоча ризик передачі вірусу гепатиту А харчовим і водним шляхами в Іспанії оцінюється як низький або помірний, ймовірність контактного шляху передачі інфекції від людини до людини оцінюється як висока», — сказано у повідомленні Росспоживнагляду. 

У своєму повідомленні Росспоживнагляд також наводить дані Європейського центру з контролю і профілактиці захворювань (ECDC) та Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) про зростання числа захворювань на гепатит А.

У свою чергу ВООЗ зазначає, що підвищений ризик захворювання гепатитом A існує для чоловіків, що мають секс з чоловіками, людей з хронічними хворобами печінки, споживачів рекреаційних препаратів і людей, котрі їздять до місця, де вірус є ендемічним.

Вірус гепатиту А вважається однією з найбільш частих причин інфекції харчового походження. Він поширюється в основному при споживанні харчових продуктів або води, забруднених фекаліями інфікованої людини. Хвороба тісно пов’язана з відсутністю безпечної води або їжі, неналежною санітарією і поганий особистою гігієною.

Окремі випадки захворювання та епідемії гепатиту А відбуваються в усьому світі і мають тенденцію до циклічності. При цьому в розвинених країнах з належними санітарними та гігієнічними умовами показники інфекції низькі.

Раніше в ефірі «Громадського радіо», віце-прем’єр України Іванна Клімпуш-Цинцадзе заявила, що Київ-Прайд не є пропагандою гомосексуальності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+