Слухати

У Дніпрі на жінку наклали штраф за георгіївську стрічку під час вшанування Дню пам'яті жертв війни

22 червня 2017 - 12:23 180
На місці події поліцейські склали адміністративний протокол за статею «виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки»

У Дніпрі поліцейські оштрафували та вилучили у жінки георгіївську стрічку. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Дніпропетровської області.

«Під час масового заходу, присвяченого Дню скорботи і пам’яті жертв війни, у жінки вилучено георгіївську стрічку», — йдеться в повідомленні.

На місці події поліцейські склали адміністративний протокол за ст. 173-3 КУпАП (виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки). 

Нагадаємо, згідно з змінами у Кодексі України про адміністративні правопорушення публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення  тягнуть за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.

16 травня Рада ввела адміністративну відповідальність за пропаганду георгіївської стрічки. Президент Петро Порошенко назвав георгіївську стрічку «символом агресії проти України 2014-2017 років».

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+