Слухати

У Києві заборонили виловлювати котів-безхатьків

22 червня 2017 - 18:19 89
Також комунальні підприємства зобов’язанні не створювати навмисних перешкод, які заважатимуть котам потрапляти у підвальні приміщення для полювання на гризунів

У Києві заборонили виловлювати безпритульних котів. Таке рішення підтримав 81 депутат Київської міської ради. Про це повідомляється на сайті КМДА.

Згідно із рішенням, забороняється вилов безпритульних котів на території Києва. Вийнятком вважається ситуації, коли котів виловлюють для стерилізації, вакцинації чи з метою прилаштувати тварину до нових власників. Відзначимо, що до цього процесу обов’язково мають залучатися представники громадських зоозахисних організацій.

Також комунальні підприємства зобов’язанні не створювати навмисних перешкод, які заважатимуть котам потрапляти у підвальні приміщення для полювання на гризунів.

У рішенні також зазначено, що відповідальні особи мають «забезпечувати дотримання норм та вимог експлуатації підвалів, технічних підвалів та горищ,  запобігати ізоляції там котів».

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», під Радою активісти вимагали гуманного ставлення до тварин.

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+