Слухати

Українській відеоролик вперше визнали найкращим на фестивалі «Канські леви» (ВІДЕО)

22 червня 2017 - 08:19
Приз отримало відео про трагедію Бабиного Яру
Українській відеоролик вперше визнали найкращим на фестивалі «Канські леви» (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Український кризовий медіа-центр отримав Канського лева на міжнародному фестивалі реклами. Про це повідомляється на сторінці Ukraine / Україна в Facebook.

Приз отримав відео про найбільшу трагедію єврейського народу у Другій Світовій  війні — розстріл євреїв у Бабиному Яру  у 1941 року. Це перша перемога України на фестивалі.

Один засновників Українського кризового медіа-центру Геннадій Курочка Facebook розмістив фото момент визначення відеороботи українських митців переможницею фестивалю.

Канські леви — авторитетний міжнародний фестиваль виробників реклами. В цьому році пройшла 64-а церемонія нагородження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+