Слухати

З’явилось фото зруйнованої  мечеті у Мосулі, якій було 800 років  (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

З'явилось фото зруйнованої мечеті у Мосулі, якій було 800 років (ФОТО)

22 червня 2017 - 10:58
Лідер ІДІЛ Абу Бакр аль-Багдаді проголосив в цьому місці халіфат

В Мосулі вибухом знищено мечеть Гранд аль-Нурі, який 800 років, вона відома тим, що лідер ІДІЛ Абу Бакр аль-Багдаді проголосив тут каліфат, передає Reuters.

Інформаційна агенція «Амак», яка транслює меседжі Ісламської держави, звинуватило американські літаки у знищенні мечеті, але це заперечило командування коаліції під проводом США.

«Ми не стріляли в цьому районі», — повідомив агентству Reuters телефоном прес-секретар коаліції підполковник ВВС США Джон Дорріан.

Медіа-офіцер іракських військових розповсюдив знімок, зроблений з повітря,  на якому можно бачити, що мечеть та мінарет зруйновано.

 

zavantazhennya_1_5.jpg

У Мосулі  підірвали історичну мечеть, де ІДІЛ оголосила "халіфат" // Фото:  reuters.com
У Мосулі підірвали історичну мечеть, де ІДІЛ оголосила «халіфат». З’явилися фото
Фото: reuters.com

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+