Слухати

З’явилось відео заяви Туска, яку він зробив українською (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

З’явилось відео заяви Туска, яку він зробив українською (ВІДЕО)

22 червня 2017 - 13:11
Український народ заслуговує на більшу повагу в Європі та підтримку з боку Євросоюзу, вважає Туск

Український народ заслуговує на більшу повагу в Європі та підтримку з боку Євросоюзу.

На цьому наголосив Президент Європейської ради Дональд Туск на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенком у четвер у Брюсселі, повідомляє прес-секретар Президента Святослав Цеголко у Facebook. Він також розмістив фото і відео зустрічі і прямої мови Дональда Туска на брифінгу.

«Дорогі українські друзі. Я хочу вас привітати та подякувати вам. Привітати з тим, що, попри драматичні обставини і різні перешкоди, незважаючи на війну на сході України, ви змогли отримати безвізовий режим. І хочу подякувати вам за вашу проєвропейську рішучість. І мужність, з якою ви захищаєте вашу незалежність», — сказав Президент Європейської ради.

Він наголосив, що за ці успіхи українці заплатили також. На жаль, і кров’ю.

«Ви заслужили усього, чого ви досягли. І саме тому в Європі цьому аплодують і підтримують вас. Хоча я знаю, що цього не достатньо. Ви маєте право очікувати на більше. Ви також маєте право пишатися собою», — підкреслив Туск.

Як повідомлялося, Президент Петро Порошенко перебуває сьогодні у Брюсселі з робочим візитом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+