Слухати

25 червня на Хрещатику заборонять рух усіх видів транспорту  / Новини на Громадському радіо

25 червня на Хрещатику заборонять рух усіх видів транспорту

23 червня 2017 - 12:10
В неділю, 25 червня, з 03:00 до 22:00 на Хрещатику перекриють рух для всіх видів транспорту. Про це повідомляють в КМДА

«У зв’язку з підготовкою та проведенням святкових заходів із нагоди 150-ї річниці заснування Канади буде заборонено рух усіх видів транспортних засобів від вулиці Богдана Хмельницького до Прорізної», — інформують у прес-службі КМДА.

Крім того, на цей час буде внесено зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях курсування яких проходить через місце проведення заходу.

Нагадаємо, Конституційний акт 1867 року проголосив Канаду домініоном, а також визначив основні функції уряду Канади, включаючи державну структуру, Палату громад, Сенат, юридичну систему і систему оподаткування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+