Слухати

Дуров сказав, що ситуація з приводу Telegram — саботаж інтересів Росії / Новини на Громадському радіо

Дуров сказав, що ситуація з приводу Telegram — саботаж інтересів Росії

23 червня 2017 - 16:45
Дуров написав на своїй сторінці «Вконтакте» відповідь на лист глави РКН з приводу реєстрації мессенджера в Росії

«Виглядає як саботаж державних інтересів», — вважає творець Telegram Павло Дуров.

«Парадоксально, що на порядку денному в Росії немає блокування контрольованих США Whatsapp або Facebook Messenger, але активно обговорюється блокування нейтрального по відношенню до Росії Telegram. Як тільки Telegram блокується, листування російських чиновників, їх спілкування з друзями і родичами і інші чутливі дані через WhatsApp / Viber перейдуть в підконтрольні Америці хмари Apple iCloud / Google Drive. Який в цьому сенс з точки зору національної безпеки Росії? З боку виглядає як якийсь саботаж державних інтересів», — написав Дуров.

Нагадаємо, що глава Роскомнадзора Олександр Жаров опублікував відкритий лист до команди Telegram і його засновнику Павлу Дурову. Він закликає команду месенджера зареєструватися в якості джерела інформації.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+