Слухати

Facebook тестує заборону на завантаження фотографій (ВІДЕО)  / Новини на Громадському радіо

Facebook тестує заборону на завантаження фотографій (ВІДЕО)

23 червня 2017 - 16:44
Соціальна мережа Facebook в пілотному режимі запустила функцію, яка повинна допомогти користувачам захистити свої фото

При активації цієї функції, навколо фотографії профілю користувача з’явиться синя рамка із позначкою щита внизу. Після цього відвідувачі сторінки не зможуть завантажити фотографію профілю або відправити її комусь в особистому повідомленні.

Також користувачі можуть додати на фотографію профілю напівпрозорий шар з одним з доступних візерунків. Така функція покликана обмежити можливість робити скріншоти екрану.

За офіційною інформацією, нова функція вже є доступною для жителів Індії. Як зазначають розробники, це пов’язано з тим, що в Індії люди хочуть мати можливість контролювати фотографії свого профілю. Зокрема, таке рішення пов’язане з тим, що фотографії користувачів часто використовують шахраї.

«На підставі того, що ми дізнаємося, попрацювавши в Індії, ми сподіваємось незабаром запустити цю функцію в інших країнах», зазначають розробники.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+