Слухати

Головного редактора Страна.ua Гужву затримано за підозрою у вимаганні, — Луценко

23 червня 2017 - 00:12
Генпрокурор Юрій Луценко повідомив у FB, що Ігор Гужва нібито вимагав 10 тисяч доларів. Сайт Страна.ua пише, що Гужві мають оголосити підозру
Головного редактора Страна.ua Гужву затримано за підозрою у вимаганні, — Луценко / Новини на Громадському радіо

«За матеріалами ДФС і прокуратури м. Києва поліцією затримано І. Гужву, який вимагав і отримав 10 тис дол за нерозміщення компроментуючих матеріалів на діючого політика. У слідства наявні відео та аудіо докази»? — написав у себе на сторінці FB генпрокурор Юрій Луценко.

До посту Юрій Луценко додав три фоторафії, серед яких є фото столу, на якому розкладені сто-доларові купюри.

Сайт strana.ua оновлюється, хоча і пише, що роботу редакції заблоковано. Головною новиною на ньому стоїть оновлюване повідомлення про обшук:

«00.20 Корреспондент «Страны» сообщает, что «все плавно идет к завершению. То есть, к оглашению подозрения Игорю Гужве».

Інформаційне агентство «Українські новини» взяло телефонний коментар у головного редактора сайту Ігоря Гужви просто під час обшуку. 

За його словами йдеться про справу, яку Нацполіція відкрила у зв’язку з публікацією, яку нібито вимагали прибрати якісь люди, пов’язані з народним депутатом від Радикальної партії Дмитром Ліньком. Про яку публікацію йдеться, наразі невідомо.

Першою про обшук в редакції повідомила журналістка Страна.ua Світлана Крюкова.

dolary_strana.jpg

Долари розкладені на столі // Facebook Юрій Луценко
Долари розкладені на столі
Facebook Юрій Луценко

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+