Слухати

Гужва і Лінько надали ЗМІ свої коментарі щодо підозри у хабарництві (ВІДЕО)

23 червня 2017 - 01:48
Ігор Гужва заявляє, що слідчі дії відбуваються з порушенням процедури

Затриманий головний редактор Страна.ua Ігор Гужва і народний депутат Дмитро Лінько розказали про обставини справи щодо вимагання грошей, за якою  затримали Гужву.

Відео з поясненнями Ігоря Гужви Страна.ua розмістила у себе YouTube-каналі.

На ньому головний редактор говорить про те, що слідчі дії відбуваються без допуску до нього адвокатів. Також він сказав, що йому нібито не пред’явили документів про обшук.

Дмитро Лінько в телефонному інтерв’ю каналу NewsOne повідомив, що була спроба вимагання грошей збоку Страна.ua, і наявні докази. Він відмовився повідомити подробиці справи, сказавши, що надасть пояснення у п’ятницю.

Генпрокурор Юрій Луценко повідомив у Facebook, що Ігор Гужва нібито вимагав 10 тисяч доларів за те, щоби Страна.ua зняла з публікації матеріал, що стосувався народного депутата Дмитра Лінька.

Інформаційне агентство «Українські новини» взяло телефонний коментар у головного редактора сайту Ігоря Гужви просто під час обшуку. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+