Слухати

КМДА хоче взяти у власність та реставрувати колишній Центральний гастроном, в якому сталася пожежа / Новини на Громадському радіо

КМДА хоче взяти у власність та реставрувати колишній Центральний гастроном, в якому сталася пожежа

23 червня 2017 - 13:45
Державна архітектурно-будівельна інспекція України перевірить законність видачі містобудівних умов щодо проблемної будівлі на Хрещатику

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко запевнив, що столична адміністрація не допустить жодної забудови на місці колишнього Центрального гастроному і погодиться лише на реставрацію пам’ятки архітектури на Хрещатику, 40/1. Про це заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко написав у Fаcebook.

«Київська влада готова відреставрувати після пожежі цей будинок. Влада може видати тільки документи на реставрацію або відтворення будівлі. У власника немає жодних шансів, тільки або реставрувати цю будівлю, або відтворити, або передати місту, і місто зробить це за нього. 
Ми готові сісти за стіл переговорів і повернути цю будівлю у власність міста, і зробити її реставраці» — написав він.

Він також наголосив, що Державна архітектурно-будівельна інспекція України перевірить законність видачі містобудівних умов і обмежень щодо будівлі колишнього Центрального гастроному.

“Ми готові сісти за стіл переговорів і повернути цю будівлю у власність міста, і зробити її реставрацію”, — підкреслив він.

Нагадаємо, що в дореволюційному будинку на Хрещатику, де жив Врубель, сталася пожежа.

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», на Хрещатику сталася масштабна пожежа.

ми також шукали питання, чому підпалили колишній центральний гастроном у Києві?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+