Слухати

Луценко проанонсував можливі запити про зняття недоторканності з нардепів / Новини на Громадському радіо

Луценко проанонсував можливі запити про зняття недоторканності з нардепів

23 червня 2017 - 15:51
Генпрокурор наголосив, що протидіє «різним обставинам, які хочуть зупинити найрезонансніші розслідування»

«У перспективі можливі подальші подання до парламенту про зняття недоторканності із нардепів», — сказав Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив.

Таку заяву він зробив під час наради у Житомирі, передає «112 Україна».

«У мене маса роботи з протидії різним обставинам, які хочуть зупинити найрезонансніші розслідування. Повірте, що для того, щоб подати у ВР 5 подань, а у перспективі ще, у мене дуже багато часу забирає», — сказав він.

Як повідомляло Громадське радіо Генеральний прокурор України вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Євгена Дейдея.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+