Слухати

Минулого тижня на Донбасі було на 25% менше порушень «режиму тиші»   / Новини на Громадському радіо

Минулого тижня на Донбасі було на 25% менше порушень «режиму тиші»

23 червня 2017 - 15:36
Про це повідомив перший заступник глави СММ ОБСЄ Александр Хуг

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ констатують зменшення кількості порушень «режиму тиші» на Донбасі на 25%. Разом з тим, «гарячою точкою» залишаються околиці Маріуполя.

За словами першого заступника глави СММ ОБСЄ Александра Хуга, 30% усіх порушень режиму припинення вогню були зафіксовані саме на околицях Маріуполя.

«Кількість порушень «режиму тиші» на Донбасі минулого тижня зменшилася на 25% у порівнянні з позаминулим тижнем. Але в районах на схід та північний схід від Маріуполя цей показник збільшився на 55%», — заявив Хуг.

Крім того, як повідомив перший заступник глави СММ ОБСЄ, в районах на схід та північний схід від Маріуполя спостерігався підвищений рівень насильства.

Представники СММ ОБСЄ зафіксували тут 82 вибухи від артилерійського вогню та 19 – від мінометного. Позаминулого тижня було три вибухи від артилерійського вогню і чотири – від мінометного.

Це неминуче призводить до жертв середи цивільного населення. За інформацією, підтвердженою СММ ОБСЄ, минулого тижня четверо осіб загинули, ще четверо осіб дістали поранення внаслідок обстрілів.

Також Александр Хуг зазначив, що спостерігачі місії зіштовхуються з випадками перешкоджання їх роботі.

Зокрема, він повідомив, що в 13 випадках роботі СММ перешкоджали представники «ДНР» і «ЛНР», а Збройні Сили України - в 7 випадках.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+