Слухати

Нардеп Лінько підтверджує, що редактор Гужва вимагав в нього гроші

23 червня 2017 - 11:20
За словами нардепа, «окрім того, що ці люди хабарники, які заробляють на своїй справі незаконно, їх ще й фінансують з Росії і цьому також є докази»
Нардеп Лінько підтверджує, що  редактор Гужва вимагав в нього гроші / Новини на Громадському радіо

Народний депутат із фракції Радикальної партії України Дмитро Лінько підтверджує, що головний редактор видання «Cтрана.ua» Ігор Гужва вимагав у нього гроші.

«Я можу сказати, що у вимаганні та шантажі брав участь особисто головний редактор Ігор Гужва, головний редактор „Cтрана.ua“. Усіх подробиць справи ми не можемо розголошувати. З кінця березня мені почали надходити погрози, шантаж і спроби вимагання грошей за непублікацію компрометуючих матеріалів, які були зібрані в результаті стеження за мною. Після цього я звернувся до правоохоронних органів і можу сказати, що те, що сталося є правильним і логічним», —сказав Лінько журналістам у кулуарах Верховної Ради України в п’ятницю в Києві, передає «Інтерфакс- Україна».

За його словами, «окрім того, що ці люди хабарники, які заробляють на своїй справі незаконно, їх ще й фінансують з Росії і цьому також є докази».

Як повідомляло Громадське радіо, увечері в четвер, 22 червня, в Києві  обшукали редакцію і затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів на чинного політика.

Пізніше Гужва і Лінько надали ЗМІ свої коментарі щодо підозр у хабарництві.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+