Слухати

Одному з керівників «Самооборони Криму» повідомили про підозру / Новини на Громадському радіо

Одному з керівників «Самооборони Криму» повідомили про підозру

23 червня 2017 - 11:40
Наразі вирішується питання про оголошення зазначеної особи у державний та міжнародний розшук

Один із так званих ротних «Самооборони Криму», спільно з іншими членами цього формування, на початку березня 2014 року у Сімферополі з хуліганських мотивів нанесли тілесні ушкодження громадину України, який перебував на території півострова з метою підтримки українських військових та проукраїнських активістів, та на даний час є народним депутатом України. Про це повідомляють у прес-службі Прокуратури Автономної Республіки Крим. 

Крім того, за інформацією прокуратури, цей же «ротний» причетний до незаконного позбавлення волі, що супроводжувалося катуванням і нанесенням тілесних ушкоджень громадянину України, який також висловлював свою проукраїнську позицію на території Автономної Республіки Крим.

Відносно «ротного» незаконно створеного озброєного формування «Самооборона Криму» складено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про оголошення зазначеної особи у державний та міжнародний розшук.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+