Слухати

Польща запропонувала розширити санкції проти Росії, якщо вони не будуть дієвими / Новини на Громадському радіо

Польща запропонувала розширити санкції проти Росії, якщо вони не будуть дієвими

23 червня 2017 - 22:36
Прем’єр-міністр Польщі зробила заяву з приводу санкцій проти Росії

«Якщо санкції проти Росії не будуть дієвими, то їх необхідно розширювати», — заявила прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло на прес-конференції у Брюсселі, повідомляє «Польське радіо».

«Ми також вважаємо, що якщо це не буде ефективним, то потрібно подумати про розширення санкцій. Ця дискусія, ймовірно, буде продовжуватися у наступні місяці», — заявила Шидло.

Вона нагадала, що Польща наполягала на продовженні санкцій до повного виконання Росією Мінських угод.

«Найважливішим прийнятим рішенням є те, що санкції подовжено. Це показує, що ЄС демонструє рішучість і ця позиція спрямована на те, аби постанови мінського порозуміння були виконано», — підкреслила вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+