Слухати

Роскомнадзор може заблокувати месенджер Telegram у Росії

23 червня 2017 - 10:36
Роскомнадзор каже, що керівництво повинно виконати тільки одну вимогу - заповнити надіслану анкету відомостями про компанію
Роскомнадзор може заблокувати месенджер Telegram у Росії / Новини на Громадському радіо

Роскомнадзор заблокує месенджер Telegram e Росії в разі відмови виконати вимоги російського закону про організаторів поширення інформації. При цьому служба вже вичерпала «всі наявні можливості офіційної комунікації» з командою сервісу, йдеться у відкритому листі голови Роскомнадзора Олександра Жарова,

«Вимога одна, і воно просте: заповнити надіслану анкету відомостями про компанію, яка управляє Telegram, — наводить слова Жарова прес-служба наглядового органу, - І офіційно направити в Роскомнадзор для включення цих даних до реєстру організаторів поширення інформації».
При цьому в Роскомнадзоре до сих пір не отримали від адміністрації месенджера ніякої відповіді, підкреслив Жаров.

«У разі фактичної відмови від виконання обов’язків організатора поширення інформації Telegram в Росії повинен бути заблокований. До тих пір, поки ми не отримаємо необхідні відомості, — зазначив керівник служби, - Час, відведений Роскомнадзор законом на прийняття рішення, закінчується».

Як пояснили в Роскомнадзоре, включення месенджера до реєстру означає лише готовність Telegram працювати за російськими законами. Чинний правовий статус Telegram в Росії не зміниться.

У разі, якщо Telegram надасть відомості і Роскомнадзор включить його до реєстру, компанія буде зобов’язана зберігати і видавати на вимогу правоохоронних органів листування користувачів і кріптоключа до неї.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+