Слухати

Садовий погодився передати губернатору Синютці "сміттєву проблему" Львова

23 червня 2017 - 14:01
За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, ОДА бере на себе зобов'язання у 20-денний термін очистити перенакопичені сміттєві майданчики
Садовий погодився передати губернатору Синютці «сміттєву проблему» Львова / Новини на Громадському радіо

Міський голова Львова Андрій Садовий погодився передати облдержадміністрації функції по вивезенню сміття з обласного центру.

Про це Садовий зазначив 23 червня на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

«Ми повинні прийняти пропозицію, щоб забезпечити нормальне життя і розвиток міста», — сказав Садовий.

При цьому мер Львова зазначив, що вимога ОДА передати їй функції по вивезенню сміття — це виклик не йому, а громаді Львова.

Напередодні Львівська ОДА звернулася до міського голови Львова з вимогою передати їй терміном на 2 роки функції з вивезення сміття. Щоб прийняти рішення, Садовий провів нараду з головами фракцій, представлених у міськраді. Рішення ще має погодити сесія міськради, яка відбудеться на наступному тижні.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, ОДА бере на себе зобов’язання у 20-денний термін очистити перенакопичені сміттєві майданчики, а в подальшому налагодити системний вивіз ТПВ з міста Львова. Окрім того, зобов’язується побудувати до 2019 року сучасний завод з вторинної переробки та утилізації ТПВ.

Львівська міська влада повинна передбачити субвенцію з міського бюджету для вивозу сміття обласному бюджету в розмірі 300 млн грн з розрахунку на рік та передати у тимчасове управління на період здійснення повноважень із вивозу ТПВ Львівською ОДА комунальне підприємство «Львівспецкомунтранс».

Як повідомляло Громадське радіо, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала Львів і підтвердила проблему сильного забруднення міста сміттям. Втім, оголошення режиму надзвичайного екологічного стану назвала надто радикальним кроком.

Кабмін готовий знайти 50 млн гривень для облаштування сміттєвого полігону у Львові.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+