Слухати

Штаб Антитерористичної операції запропонував оголосити «режим тиші» на час випускних вечорів у школах

23 червня 2017 - 09:08
«Освітній день тиші» пропонується встановити в період з 08:00 24 червня по 00:00 26 червня

Штаб Антитерористичної операції пропонує ввести «режим тиші» на час випускних вечорів у школах. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО у Facebook.

«Згідно з ініційованою штабом Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей пропозиції «Освітній день тиші» пропонується встановити в період з 08:00 24 червня по 00:00 26 червня», – йдеться в повідомленні.

22 червня 2017 року командування штабу звернулося до СЦКК з пропозицією про встановлення режиму припинення вогню по усій лінії зіткнення сторін на період проведення випускних вечорів у загальноосвітніх навчальних закладах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+