Слухати

Слідчі оприлюднили перші відео у справі Гужви  / Новини на Громадському радіо

Слідчі оприлюднили перші відео у справі Гужви

23 червня 2017 - 17:24
Відеоролики на своїй сторінці у Facebook виклала прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган

В мережі з’явилися чотири відеоролики, які легалізували слідчі у справі щодо нібито вимагання хабара Ігорем Гужвою. Відео виклала прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган.

Нагадаємо, заступниця головного редактора «Страна.ua» Світлана Крюкова заявила, що у четвер, 22 травня, в будівлі, де розташована редакція видання, відбувається обшук.

Як пізніше повідомив головний редактор видання Ігор Гужва, Нацполіція відкрила справу у зв’язку з обставинами публікації, яку нібито намагалися прибрати якісь люди, пов’язані з народним депутатом від Радикальної партії Дмитром Ліньком.

Ігор Гужва сказав, що поліція вибила двері і показала дозвіл суду на обшук через нібито вимагання грошей у народного депутата Лінька. «Пару місяців тому до нас приходили люди від Лінька. Пропонували 20 тисяч доларів, щоби ми зняли один матеріал. Ми відмовились. От з тих пір нам і намагаються шити кримінальну справу», — заявив він.

Нардеп Лінько підтвердив, що редактор Гужва вимагав в нього гроші. Наразі, за інформацією адвоката Олени Лукаш, Ігоря Гужву відправили в ізолятор тимчасового тримання

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+