Слухати

У Пакистані загинули 12 людей: угруповання «Джамаат-уль-Ахрар» взяло на себе відповідальність  / Новини на Громадському радіо

У Пакистані загинули 12 людей: угруповання «Джамаат-уль-Ахрар» взяло на себе відповідальність

23 червня 2017 - 21:06
Угруповання «Джамаат-уль-Ахрар» взяло відповідальність за вибух у Пакистані

Угруповання «Джамаат-уль-Ахрар» відкололося від пакистанських талібів. Воно взяло на себе відповідальність за потужний вибух 23 червня, на південному заході Пакистану.

Жертвами цього вибуху стали 12 людей, 24 — поранені.

Автомобіль вибухнув у Кветті, столиці провінції Балуджистан, повідомили в поліції.

«Наразі невідомо, чи був цей вибух скоєний смертником. Але ми не можемо цього відкидати. Це можливо. Ми на початковій стадії розслідування», — сказав Радіо Свобода представник влади провінції Акбар Гаріпал.

П’ятеро із загиблих — співробітники поліції.

Дехто із поранених перебуває в критичному стані.

Провінція Балуджистан, яка межує з Афганістаном і Іраном, є однією з найбільш неспокійних у Пакистані. Тут владі протистоять як ісламістські бойовики, так і повстанці-сепаратисти. З 2004 року тут загинули тисячі людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+