Слухати

Я не збираюся судитися з виданням «Cтрана.ua», — Лінько / Новини на Громадському радіо

Я не збираюся судитися з виданням «Cтрана.ua», — Лінько

23 червня 2017 - 13:14
Народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько повідомив, що не збирається подавати до суду на видання «Cтрана.ua»

«З кінця березня, як тільки почали надходити погрози, як тільки почався шантаж та вимагання грошей за непублікацію якихось матеріалів проти Радикальної партії, я повідомив про це правоохоронні органи», — в ефірі Громадського радіо заявив депутат Дмитро Лінько.

За його словами, всі спроби фіксувалися до останнього моменту, а всі докази будуть надані суду.  

Нардеп Лінько зауважив, що вимагали 20 тис. доларів, а вчора ввечері 10 тис. доларів були вилучені особисто у головного редактора «Cтрана.ua» Ігоря Гужви.

Разом з тим, депутат зазначив, що не планує подавати до суду.  

«Я не збираюся судитися зі «Cтрана.ua». Я надав усі свідчення правоохоронним органам. Розбирайтеся, доводьте справу до вироку», — сказав він.

На питання про те, чи була опублікована стаття з компрометуючою інформацією, депутат відповів, що за останні півроку на сайті «Cтрана.ua» було півсотні матеріалів про Радикальну партію або про нього особисто.

«Були спроби пліткувати, але я не відчуваю за собою компрометуючих матеріалів. Ми розуміємо, що всі ці нібито компромати робляться в Кремлі, щоб просто нас взяти на гачок», — сказав Дмитро Лінько.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+