Слухати

За останні місяці ставлення росіян до України погіршилося (ОПИТУВАННЯ) / Новини на Громадському радіо

За останні місяці ставлення росіян до України погіршилося (ОПИТУВАННЯ)

23 червня 2017 - 14:47
Про це свідчать дані травневого опитування соціологів «Левада-центру»

Опитування «Левада-центру» було проведене 19 — 22 травня 2017 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення серед 1600 осіб у віці від 18 років в 137 населених пунктах.

За даними соціологів, зараз лише 26% росіян ставляться до України добре. У березні 2017 року про позитивне ставлення до України заявляла третина опитаних.

Погано до України ставляться 59% росіян. Це на три відсотки більше, ніж у березні.

Під час останнього опитування 15% росіян не змогли відповісти на питання «як ви в цілому ставитеся зараз до України?»

Крім того, 35% респондентів заявили про те, що стежать за подіями в Україні. А більшість, 43% респондентів, повідомили, що стежать за подіями в Україні без особливої уваги.

Більшість опитаних росіян, а саме — 59%, назвали ситуацію на сході України напруженою. 53% респондентів вважають, що найближчим часом ситуація на сході України залишиться без змін. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+