Слухати

За що Луценко попросив зняти недоторканність з одного з нардепів? / Новини на Громадському радіо

За що Луценко попросив зняти недоторканність з одного з нардепів?

23 червня 2017 - 17:58
Луценко пояснив, за що хоче притягнути Довгого до відповідальності

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що будучи секретарем Київської міської ради Олесь Довгий «протягував» питання виділення земель кооперативам на заказнику «Острів Жуків».

Про це він сказав під час брифінгу в Житомирі, передає «112 Україна».

«Слідство розпочали в минулому році. У ході нього встановлено, що Довгий не тільки ставив на голосування та підписував незаконне рішення, але і чинив тиск на своїх підлеглих, які візували дане рішення перед поданням його на розгляд у Київраду. Таким чином, вбачається у його діях ознаки злочину, передбаченого статтею 364 „зловживання владою“. Тому таке подання підписано», — сказав він.

Як повідомляло Громадське радіо, генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Олеся Довгого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+