Слухати

26 червня у мешканців Троєщини, частини Оболоні та Подолу з’явиться гаряча вода   / Новини на Громадському радіо

26 червня у мешканців Троєщини, частини Оболоні та Подолу з’явиться гаряча вода

24 червня 2017 - 15:42
ПАТ «Київенерго» за рахунок кредитних коштів від держпідприємства «Енергоринок» почало оплату боргу і на даний момент оплатило 20 млн. гривень

У Києві почалося відновлення газопостачання ТЕЦ-6. Це дозволить з понеділка, 26 червня, забезпечити водопостачання масиву Троєщина, частини Оболоні і Подолу. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

«»Укртрансгаз» зняв обмеження на транспортування газу для ТЕЦ-6, введені раніше через несплату за послуги транспортування газу. Очікується, що технологічні процеси займуть 2-3 доби, а постачання гарячої води почнеться з понеділка, 26 червня», — зазначили в КМДА.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, ПАТ «Київенерго» за рахунок кредитних коштів від держпідприємства «Енергоринок» почало оплату боргу і на даний момент оплатило 20 млн. грн.

«Залишок боргу, 41 млн грн, ПАТ «Київенерго» взяло на себе зобов’язання погасити відповідно до графіка. Місто гарантує забезпечення контролю за виконанням з боку ПАТ «Київенерго» взятих зобов’язань», — додав Пантелеєв.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+