Слухати

Адвокат Гужви: На відео немає факту вимагання грошей

24 червня 2017 - 12:56
Захисник заперечив, що головред має ще якесь громадянство крім українського

Адвокат Ігоря Гужви Андрій Смірнов в ефірі Громадського радіо відповів на запитання щодо позицій захисту головного редактора видання «Страна.ua», якого звинувачують у вимаганні грошей за зняття з сайту матеріалів.

Він заперечив, що головред має ще якесь громадянство крім українського

А щодо опублікованих генпрокуратурою відео, які вважаються доказами вимагання грошей, Смірнов заявив, що на відео не представлений факт вимагання. «На відео де ж сам факт вимагання? Вимагання — це дія з умислом, в який обов’язкова наявність пов’язаних елементів — це вимагання та погроза. Хто-небудь з вас бачив на цьому відео вимагання та погрозу?». Також, за його словами, захист має питання до технічних умов зйомки — на відео, де Гужва з посередником обговорює зняття матеріал, обидві особи сидять спиною до камер, і їх неможна однозначно ідентифікувати.

Нагадаємо, раніше став відомий час початку суду по обранню міри запобіжного заходу редактору видання «Страна.ua»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+