Слухати

Став відомий час початку суду по обранню міри запобіжного заходу редактору видання «Страна.ua»

24 червня 2017 - 11:05
Також планується обрати захід людині, яку в прокуратурі називають спільником Гужви
Став відомий час початку суду по обранню міри запобіжного заходу редактору видання «Страна.ua» / Новини на Громадському радіо

На 13 годину призначене судове засідання Шевченківсього суду по обранню міри запобіжного заходу головному редактору видання “Страна.ua” Ігорю Гужві.  Про це Громадському радіо повідомив його адвокат Андрій Смирнов.

Також планується обрати захід людині, яку в прокуратурі називають спільником Гужви.

Як повідомляло Громадське радіо, увечері в четвер, 22 червня, в Києві  обшукали редакцію і затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів на чинного політика.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+