Слухати

Американський радіоведучий звільнився з роботи через заборону критикувати Трампа в ефірі

24 червня 2017 - 09:32
Через критику Трампа слухачі станції почати писали роздратовані повідомлення та погрожували бойкотами, стверджують його боси
Американський радіоведучий звільнився з роботи через заборону критикувати Трампа в ефірі / Новини на Громадському радіо

Брюс Бонд, ведучий ток-шоу, що транслюється у суботу в центральній Пенсильванії (США), подав у відставку, через наказ керівництва припинити критику президента Дональда Трампа, повідомляє Huffingtonpost.

Бонд сказав, що, на його думку, у нього немає вибору після отримання директиви від одного з його босів. У листі, яке направив Брюсу Бонду генеральний директор станції Тім Майклс написано, що дії Бонда привели до того, що роздратовані слухачі станції почали писати повідомлення та погрожували бойкотами. У листі було наказано припинити будь-яку політичну дискусію щодо діючого президента.

У своїх шоу Бонд неодноразово журився, що його слухачі «не можуть бути такими чесним, яким я можу бути».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+