Слухати

Контрабандисти пропонували прикордонникам 10 000 євро за переміщення сигарет

24 червня 2017 - 11:16
Хабарем у 10 тисяч євро контрабандисти спробували підкупити прикордонників, аби отримати сприяння в переміщенні сигарет на кордоні з Румунією

Вчора ввечері до прикордонного наряду від відділу «Селятин» Чернівецького загону підійшли двоє невідомих. Вони пропонували прикордонникам за грошову винагороду посприяти в переміщенні через кордон сигарет.

Як повідомили у МВС, на таку пропозицію невідомі отримали категоричну відмову.

«Однак за декілька хвилин до кордону з боку Румунії під’їхав позашляховик. З нього вийшов чоловік та перекинув на український бік поліетиленовий пакунок, після чого з місця зник. Група реагування від прикордонного підрозділу, яка прибула з представниками фіскальної служби для перевірки та фіксації даної інформації, оглянувши пакунок виявила в ньому грошові кошти. Загалом там знаходилося 10 050 євро», — розповіли у Міністерстві внутрішніх справ.

Наразі кошти вилучені та будуть передані представникам фіскальної служби, які також зможуть перевірити їх на предмет підробки.

 

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+