Слухати

Мер Львова Андрій Садовий розповів, чи вдалося йому вмовити колег з Самопомочі припинити голодування

24 червня 2017 - 10:54
З Львова почати вивозити сміття - з майже 12 тис тонн перенакопиченого сміття вивезено 270 тонн
Мер Львова Андрій Садовий розповів, чи вдалося йому вмовити колег з Самопомочі  припинити голодування / Новини на Громадському радіо

У Львові розпочалися роботи з вивезення сміття. Це в ефірі Громадського радіо підтвердив міський голова Андрій Садовий. Станом на 18.00 годину вчорашнього дня з майже 12 тис тонн перенакопиченого сміття вивезено 270 тонн.

Тому Андрій Садовий прилетів до Києва, у тому числі для того, щоб умовити нардепів з Самопомічи припинити голодування, яке вони почали за для того, щоб почалася вирішуватися проблема львівського сміття.

«Як ви знаєте, Львів знаходиться в сміттєвій блокаді, <…>26 років громада Львова просить обласну владу виділити місце під полігон, і до сьогоднішнього дня ми не отримали жодної ділянки. Якщо держава не хоче допомогти, то ви нічого не зробите, тому що держава надає все дозволи, всі ліцензії», — сказав Садовий.

Він наголосив, що вплив вертикали влади великий є і був завжди. Щодо голодувальників — Олега Березюка, Оксани Сироїд та Тараса Пастуха, то Садовий просив їх припинити голодування.

«Я дійсно прилетів зі Львова, щоб умовити своїх колег, — сказав Садовий, — Я вчора спілкувався і ранком приходив до них перед тим, як прийти до вас. Олег (нардеп Олег Березюк — прим. ред) дуже погано себе почуває, хоча цього не показує, Оксана (нардеп Оксана Сироїд — прим. ред) зовсім вже бліда, на неї важко дивитися, а Тарас (нардеп Тарас Пастух — прим. ред) він такий кріпиш, військовий, він ще тримається. Чому вони вийшли на цей протест, тому що іншого варіанту привернути увагу до цієї ситуації, що штучно наробили у Львові, вже не було. <…> Немає самоцілі померти, задля чого все це — щоб зрушилось з мертвої точки. Зараз я бачу, що є маленькі-маленькі поступи, ця блокада дає тріщину. <…>(Умовити нардепів припинити голодування — прим.ред) поки що не вдалось, но я пойду до них і після ефіру», — сказав він.

Як повідомлялося, 19 червня голова фракції «Самопоміч» у ВР Олег Березюк оголосив голодування через сміттєву кризу у Львові. Пізніше до голодування Березюка приєдналася віце-спікер Оксана Сироїд. Останнім до них приєднався народний депутат, член парламентської фракції «Самопоміч».

Як повідомляло Громадське радіо, Садовий погодився передати губернатору Синютці «сміттєву проблему» Львова

Як повідомляло Громадське радіо, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відвідала Львів і підтвердила проблему сильного забруднення міста сміттям. Втім, оголошення режиму надзвичайного екологічного стану назвала надто радикальним кроком.

Кабмін готовий знайти 50 млн гривень для облаштування сміттєвого полігону у Львові.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+