Слухати

«Спільник» Гужви Філіпковський співпрацює зі слідством, - прокуратура / Новини на Громадському радіо

«Спільник» Гужви Філіпковський співпрацює зі слідством, - прокуратура

24 червня 2017 - 13:48
Прокуратура просить, щоб суд відправив Антона Філіпковського під домашній арешт на час слідства. Про це Громадському радіо повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець

За її словами, Антон Філіпковський погодився співпрацювати зі слідством, саме тому прокуратура просить не брати його під варту, а обмежитися домашнім арештом.

Засідання проходить в Шевченківському суді Києва. Станом на 13:40 судді знаходяться в дорадчій кімнаті, де вирішують, чи задовольняти клопотання прокуратури.

Нагадаємо, 22 червня в Києві обшукали редакцію і затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів щодо депутата Радикальної партії Дмитра Лінька.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+