Слухати

СБУ не знайшла фактів причетності бійців «Айдару» до створення терорганізації

24 червня 2017 - 13:40
Спецслужба отримала дані щодо іншіх правопорушень «айдарівців»
СБУ не знайшла фактів причетності бійців «Айдару» до створення терорганізації / Новини на Громадському радіо

Слідчі СБУ не здобули фактичних даних, що свідчили б про вчинення військовослужбовцями батальйону «Айдар» кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 258-3 — «створення терористичної організації»

Про це йдеться у повідомленні СБУ від 24 червня. 

«СБУ завершила перевірку можливої причетності окремих військовослужбовців «Айдару» до створення терористичної організації.  Слідчі дії проведено на виконання ухвали Шевченківського райсуду Києва», — йдеться у повідомленні. 

За даними СБУ, під час розслідування було отримано дані щодо вчинення окремими колишніми та діючими військовослужбовцями батальйону «Айдар» у складі злочинної групи іншіх провопорушень  -  низки злочинів насильницького спрямування.

«Ухвалено рішення про передачу отриманих фактичних даних до Сватівського відділу поліції ГУНП у Луганській області, де вже розслідуються інші правопорушення, вчинені злочинною групою військовослужбовців «Айдару», — зазначили у Службі безпеки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+