Слухати

«Спільника» Гужви Філіпковського взяли під домашній арешт  / Новини на Громадському радіо

«Спільника» Гужви Філіпковського взяли під домашній арешт

24 червня 2017 - 14:16
Шевченківський суд Києва відправив під домашній арешт «спільника» Ігоря Гужви Антона Філіпковського

Рішення суду зачитав суддя Володимир Бугіль. Про таке рішення суд просила прокуратура, пояснюючи це тим, що Філіпковський почав співпрацювати зі слідством.

Наразі у Шевченківському суді розпочався вибір запобіжного заходу для головного редактора Ігоря Гужви.

Раніше Громадське радіо з посиланням на прес-секретаря прокуратури Києва Надію Максимець повідомляло про те, що Антон Філіпковський погодився співпрацювати зі слідством.

Нагадаємо, 22 червня в Києві обшукали редакцію і затримали головного редактора інтернет-видання «Cтрана.ua» Ігоря Гужву.

Як повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, Гужва вимагав та отримав $10 тис. за нерозміщення компрометуючих матеріалів щодо депутата Радикальної партії Дмитра Лінька.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+