Слухати

Трамп написав про втручання Росії у вибори в США / Новини на Громадському радіо

Трамп написав про втручання Росії у вибори в США

24 червня 2017 - 22:03
Трамп фактично визнав, що президентські вибори у США, зазнали втручання з боку російського уряду

Нинішній глава Білого дому Дональд Трамп фактично визнав, що президентські вибори у США, на яких він отримав перемогу, зазнали втручання з боку російського уряду.

Трамп запитав Барака Обаму, чому трак трапилось на свой сторнці у Twitter

«Із свіжого: адміністрація Обами знала ще до 8 листопада (день голосувань на президентських виборах у США минулого року — ред.) про втручання Росії у вибори. Й нічого при цьому не зробила. Чому?» — написав Трамп.

Як повідомляло Громадське радіо, Маккейн вважає, що США повинні тиснути на Росію, доки не змусять її вивести свої війська з України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+