Слухати

У Шевченківському суді обирають запобіжний захід для Ігоря Гужви (ТРАНСЛЯЦІЯ) / Новини на Громадському радіо

У Шевченківському суді обирають запобіжний захід для Ігоря Гужви (ТРАНСЛЯЦІЯ)

24 червня 2017 - 15:22
Прокурор просить суд застосувати у якості альтернативи заставу у сумі понад 3 млн. гривень

Наразі у Шевченківському суді розпочався вибір запобіжного заходу для головного редактора видання «Страна.ua» Ігоря Гужви.

Як повідомляє прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець, прокурор просить суд застосувати щодо підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою у вигляді застави.

«При цьому у своєму виступі прокурор зауважила, що вказана особа є підозрюваним у іншому кримінальному провадженні, в рамках якого йому вже обрано запобіжний захід у вигляді застави у сумі понад 1 млн гривень. Тож розмір застави, менший за цю суму, однозначно не зможе забезпечити належне виконання підозрюваним своїх обов’язків у даному провадженню», — зазначила Надія Максимець.

Наразі прокурор просить суд застосувати у якості альтернативи заставу у сумі понад 3 млн гривень.

За словами журналістки «Страна.ua» Варвари Квітки, Ігор Гужва перед засіданням сказав, що очікує законного і справедливого рішення суду.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+