Слухати

В Туреччині заборонили ЛГБТ парад із міркувань безпеки / Новини на Громадському радіо

В Туреччині заборонили ЛГБТ парад із міркувань безпеки

24 червня 2017 - 17:03
Гомосексуалізм у Туреччині не заборонений

Губернаторство Стамбула, столиці Туречини заборонило запланований парад гомосексуалістів та інших сексуальних меншин із міркувань «безпеки учасників і туристів» і «громадського порядку».

«Площа Таксім у центрі Стамбула, з якої ЛГБТ-спільнота збиралася вирушити маршем, не призначена для демонстрацій, а на захід не подали належної заявки», — заявили в апараті губернатора провінції, повідомило Радіо.Свобода.

Минулого тижня ультраправа іламістсько-націоналістична група «Альперен оджаклари» попередила, що зірве планований парад, навіть якщо влада дозволить його.

ЛГБТ-паради у Стамбулі відбувалися протягом десятиліття до 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+