Слухати

Повного тексту закону про реінтеграцію Донбасу ще немає — Андрій Парубій / Новини на Громадському радіо

Повного тексту закону про реінтеграцію Донбасу ще немає — Андрій Парубій

25 червня 2017 - 11:35
У депутатів залишився ще один пленарний тиждень - з 11 до 14 липня для розгляду закону

Голова Верховної ради прогнозує, що текст законопроекту про реінтеграцію  Донбассу, який дозволить перейти до нового формату захисту східних територій України, робоча група завершить у найближчі тижні, про це  передає  5 канал. 

Зі слів Андрія Парубія, повного тексту документу ще немає. Утім робоча група вже визначилась з ключовими його положеннями.

У народних депутатів  залишається  пленарний тиждень (з 11 до 14 липня) для прийняття рішення, далі у депутатів  починаються канікули.

«На сьогодні ще йде обговорення і дискусія. Я думаю, що ми зможемо до останнього пленарного тижня вийти на сам законопроект. Я нагадаю вам його ключове положення: створення єдиного оперативного штабу по управлінню і військовими, і ВЦА. Вона передбачає формат ведення всіх військових дій зберігаючи усі демократичні процедури, саме того, що не дозволяє проводити сьогодні закон про воєнний стан», — зазначив Парубій.

Як повідомляло Громадське радіо, в проекті про реінтеграцію Донбасу не йде мова про введення військового стану.

Також в ефірі Громадського радіо експерти розповідали, що готують Турчинов і Порошенко в законі про деокупацію Донбасу?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+