Слухати

Повного тексту закону про реінтеграцію Донбасу ще немає — Андрій Парубій

25 червня 2017 - 11:35 48
У депутатів залишився ще один пленарний тиждень - з 11 до 14 липня для розгляду закону

Голова Верховної ради прогнозує, що текст законопроекту про реінтеграцію  Донбассу, який дозволить перейти до нового формату захисту східних територій України, робоча група завершить у найближчі тижні, про це  передає  5 канал. 

Зі слів Андрія Парубія, повного тексту документу ще немає. Утім робоча група вже визначилась з ключовими його положеннями.

У народних депутатів  залишається  пленарний тиждень (з 11 до 14 липня) для прийняття рішення, далі у депутатів  починаються канікули.

«На сьогодні ще йде обговорення і дискусія. Я думаю, що ми зможемо до останнього пленарного тижня вийти на сам законопроект. Я нагадаю вам його ключове положення: створення єдиного оперативного штабу по управлінню і військовими, і ВЦА. Вона передбачає формат ведення всіх військових дій зберігаючи усі демократичні процедури, саме того, що не дозволяє проводити сьогодні закон про воєнний стан», — зазначив Парубій.

Як повідомляло Громадське радіо, в проекті про реінтеграцію Донбасу не йде мова про введення військового стану.

Також в ефірі Громадського радіо експерти розповідали, що готують Турчинов і Порошенко в законі про деокупацію Донбасу?

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+