Слухати

Це було рукостискання партнерів: Порошенко про зустріч з Трампом  (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Це було рукостискання партнерів: Порошенко про зустріч з Трампом (ВІДЕО)

25 червня 2017 - 21:55
На зустрічі президентів 20 червня Порошенко і Трамп обговорили двосторонні взаємини між країнами

Сьогодні, 25 червня, президент України Петро Порошенко розповів про деталі зустрічі з президентом США Дональдом Трампом. 

«Стосовно рукостискання – це було рукостискання партнерів. І загальна атмосфера, яка починається з рукостискання, була дуже дружня, дуже партнерська, дуже надійна», — зазначив президент України.

«Ключова його позиція була не давати поради. А він чітко запитував «Петро, чим допомогти?»», додав Порошенко.

Нагадаємо, 20 червня президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом США Дональдом Трампом.

Як повідомляла перша заступниця голови Верховної Ради України Ірина Геращенко, на зустрічі президенти обговорили економічну співпрацю, підтримку українських реформ, безпекову ситуацію на Донбасі і окупацію Криму

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+