Слухати

Комітет Держдуми підтримав посилення адмінвідповідальності за лайку в родині / Новини на Громадському радіо

Комітет Держдуми підтримав посилення адмінвідповідальності за лайку в родині

25 червня 2017 - 19:51
У разі прийняття ініціативи в четвер будуть внесені поправки в КпАП РФ (Кодекс про адміністративні правопорушення Російської Федерації)

Комітет Держдуми з держбудівництва та законодавства рекомендував в четвер ухвалити в першому читанні законопроект, яким посилюється адміністративна відповідальність за дрібне хуліганство, в тому числі за нецензурну лайку не тільки в громадських місцях, а й у сім’ї. Про це інформує ТАСС.

Покарання за хуліганство пропонується посилити до штрафу в розмірі від 1 тис. до 2 тис. рублів (наразі — від 500 рублів до 1 тис. рублів), до адміністративного арешту терміном до 15 діб або до обов’язкових робіт терміном до 40 годин.

Повторне правопорушення загрожуватиме штрафами від 3 тис. до 5 тис. рублів, або адміністративним арештом терміном до 15 діб, або обов’язковими роботами терміном до 80 годин.

Логіка заборони така: коли ви лаєтеся у будинку, ви заважаєте спокою людей, які живуть поряд з вами, в тому числі дітей. Це «негативно впливає на моральність і виховання підростаючого покоління», — йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Крім того, у пояснювальній записці йдеться про те, коли ви лаєтеся в своїй квартирі, ви «знижуєте якість життя сусідів і створюєте у них відчуття незахищеності».

Прийняття поправок до Кодексу про адміністративні правопорушення передбачає посилення покарання за «неповагу до суспільства», «використання нецензурної лайки» і «образливе чіпляння до громадян».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+