Слухати

«Квиток першої хвилини»: «Укрзалізниця» дає знижки в 30€ першим, хто купить білети Київ — Прага — Київ / Новини на Громадському радіо

«Квиток першої хвилини»: «Укрзалізниця» дає знижки в 30€ першим, хто купить білети Київ — Прага — Київ

25 червня 2017 - 16:50
Дисконт діє на попередній продаж квитків та закінчується за 1 добу до відправлення поїзда з Києва, та за 3 доби у зворотному напрямку при відправленні поїзда з Праги

«Укрзалізниця» впровадила дисконтну програму, за якою знижується ціна на перші три квитки на кожен рейс поїзда Київ – Прага – Київ.

Про це повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун на своїй сторінці в Facebook.

«Тут запустили одну ідею. В Європі вона відома як «квиток першої хвилини». У цьому випадку мова про подорожі до Чехії та зворотньо. Перші три квитки у кожному продажу, що відкривається, в сполученні Київ – Прага – Київ, продаються зі значним дисконтом! За угодою між ПАТ «Укрзалізниця» та АТ «Чеські залізниці» встановлено спеціальні тарифні умови та умови реалізації проїзних документів на окремо виділені 3 місця», — зазначив Балчун.

У повідомленні йдеться, що дисконтна програма діє тільки для 3-х місць як для поїздки «туди», так і для поїздки «зворотньо». Така поїздка зі знижками може бути оформлена тільки від/до станцій Київ та Львів до/від станцій Чехії (Словаччина – тільки транзитом). Придбати квитки до Чехії чи з Чехії в Україну за дисконтом можна як «туди та зворотньо», так і тільки в одному напрямку «туди» або «зворотньо». Спеціальні тарифні умови не комбінуються з іншими пропозиціями, у тому числі з дитячими квитками. Квитки за дисконтом не можна повернути, обміняти та переоформити.

«Дисконт діє на попередній продаж квитків та закінчується за 1 добу до відправлення поїзда з Києва, та за 3 доби у зворотному напрямку при відправленні поїзда з Праги. Однак у добу відправлення поїзда з Києва дисконт для трьох місць вже не діє. Порівняйте переваги дисконту: вартість проїзду станом на 22 червня за дисконтною програмою у сполученні Київ — Прага – 1891,70 грн (64,0 євро); Львів — Прага – 1513,95 грн (51,0 євро). Квитки за звичайним тарифом на цю ж дату для міжнародного сполучення Київ — Прага – 2868,05 грн (98,6 євро); Львів — Прага – 2403,12 грн (82,6 євро)», — написав Балчун.

У сполученні Київ – Прага курсує безпересадковий вагон відправленням зі станції Київ о 23:57 у складі поїзда №771 Київ – Хмельницький, зі станції Львів о 10:10 у складі поїзда №108 Одеса – Ужгород.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+