Слухати

Вода з пошкодженого водогону під Торецьком змиває селище — заступник міського голови / Новини на Громадському радіо

Вода з пошкодженого водогону під Торецьком змиває селище — заступник міського голови

25 червня 2017 - 12:53
У Торецьку запроваджено жорсткий графік водопостачання, згідно з яким майже 35 тисяч жителів міста отримають воду лише 2 години на добу

Заступник міського голови Торецька Сергій Винник в ефірі Громадського радіо прокоментував ситуацію в місті.

Щодо водогону, то Винник розповів, що в Торецьку готові відремонтувати пошкодження в будь-який момент, але гарантій безпеки поки ще отримано.

«Вода витікає з водоводу 900 мм на ділянці «Горлівка — Торецьк» безпосередньо у сірій зоні, вже зарєєстровані 5 поривів труби, і 8-9 тисяч куб м. води щодня змиває дома в поселке Чигарі»,  - розказав він.

Зараз у Торецьку запроваджено жорсткий графік водопостачання, згідно з яким майже 35 тисяч жителів міста отримають воду лише 2 години на добу.

Також у Торецьку через пошкоджений цього ж водогіну затоплюються шахти імені Артема та «Південна». На поверхню підіймається газ метан, який потрапляє у підвали житлових та виробничих будівель.

Винник підтвердив, що й проблема з підтопленням і можливістю вибуху через метан -  реальна.

«Процес в шахтах неконтрольований і ніхто його не вивчає. Наслідки можуть бути у будь-який момент. у нас шахти з підвищенням вмістом метану. і наші шахти зв’язані с горлівськими через підземні виробки, і що буде після підтоплення, невідомо», — зазначив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+