Слухати

У Києві відкрили мурал ізраїльського художника на стіні дитячого садочку / Новини на Громадському радіо

У Києві відкрили мурал ізраїльського художника на стіні дитячого садочку

25 червня 2017 - 16:11
Мурал на фасаді по вулиці Білоруська, 15а зображує півника та вовка

25 червня  київська влада  разом з представниками ізраїльського посольства та представниками громадськості  відкрили мурал  на фасаді дитячого садочку 130, вул. Білоруська, 15а.

Фото з події розместив Facebook голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга 

«Хочу сказати велике спасибі автору муралу з Ізраїлю, Ігорю Клону, який прикрасив стіни садочку роботою, яка дуже сподобалась нашій малечі!», — написал він. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+