Слухати

У Пакистані вперше видали паспорт особі, яку ідентифікували як трансгендера (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Пакистані вперше видали паспорт особі, яку ідентифікували як трансгендера (ФОТО)

25 червня 2017 - 20:32
Вперше в історії Пакистану влада видала паспорт людині, що змінила стать. У графі «стать» в паспорті стоїть знак «Х»

Документ був виданий Фарзані Ріаз, голові організації Trans Action.

«Раніше у мене був паспорт, в якому була вказана чоловіча стать. Але цього разу я заявила владі, що не прийму новий паспорт, якщо там не буде вказано, що я трансгендер», — зазначила активістка.

До оформлення нового паспорту у Фарзана виникало безліч труднощів через документ. Наприклад, важко було пройти перевірку в аеропорту через невідповідність зовнішності і даних у паспорті.

Ріаз зазначає, що новий паспорт дає можливість їздити за кордон з комфортом.

Нагадаємо, що Пакистан офіційно визнав трансгендерів у 2009. Згідно з деякими дослідженнями, у країні налічується близько півмільйона трансгендерів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+