Слухати

У зоні АТО бойовики продовжують зривати перемир’я  / Новини на Громадському радіо

У зоні АТО бойовики продовжують зривати перемир’я

25 червня 2017 - 14:27
Українські бійці суворо дотримуються угоди про перемир’я

Речник штаба АТО Антон Миронович в коментарі в ефірі Громадського радіо повідомив про ситуацію в зоні АТО по обіді 25 червня.

«За 25 червня бойовики 1 разів відкривали вогонь —  біля Павлополя  на приморскому напрямку», — сказав він.

Миронович підтвердив, що українські бійці суворо дотримуються угоди про перемир’я.

«Ми зробили все можливе, щоб наше зброя мовчала, ми налаштовані на деескалацію насилля. Але якщо буде безпосередня загроза нашим позиціям та місцевим жителям, ми будемо змушені використовувати зброю, у нас є всі засобі, що ефективно подавити ворога», — наголосив він.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+