Слухати

В Албанії під час спеки у 39 градусів проходять парламентські вибори

25 червня 2017 - 15:53
Так на 13:00 вже проголосували 27,28 відсотка виборців
В Албанії під час спеки у 39 градусів проходять парламентські вибори / Новини на Громадському радіо

Албанці голосують на парламентських виборах у неділю, 25 червня, та вибирають між правлячими соціалістами та  ії суперниками-демократами, які прагнуть отримати більшість, щоб проштовхнути суттєві реформи, необхідні для членства в Європейському Союзі.

Про це передає Reuters.

Зараз температура повітря по всій Албанії сягає 39 градусів за Цельсієм.

Виборці почали активно голосувати з самого ранку в Тирані, щоб уникнути спеки або вийти на пляж після голосування.

Так на 13:00  вже проголосували 27,28 відсотка виборців.

«Я очікую радикальних змін, кращого майбутнього для албанців, щоб вони не емігрували по усьому світі», — заявив речник Тирани Петіт Суло після того, як віддав свій виборчий бюлетень.

Міністерство внутрішніх справ заявило про сотні випадків закупівлі голосів та залякування виборців, але не надали більше інформації про політичні партії, що беруть участь у цих інцидентах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+