Слухати

В Ecolines відмовили у перевезенні до Болгарії чотирьом українцям з біометрикою  / Новини на Громадському радіо

В Ecolines відмовили у перевезенні до Болгарії чотирьом українцям з біометрикою

25 червня 2017 - 17:20
Про це повідомила Ольга Ленц, користувачка соцмережі Facebook, привівши фотодоказ - квиток із записом про відмову

За словами Ольги Ленц, в автобус Ecolines не пустили пасажирку із біометричним паспортом, у якому не було візи.

«Вчора моя сестра з чоловіком, донькою 12 років та трирічним сином не змогли виїхати до Болгарії на відпочинок. Були куплені заздалегідь квитки на автобус компанії Еколайнс, але їх не пустила провідниця Анна Карпенко, бо у дочки 12 років немає візи. У моєї сестри, чоловіка та сина є німецький Шенген. У племінниці віза закінчилася якраз перед безвізом», — написала вона.

Як повідомила Ольга Ленц, дзвонили в болгарське посольство, в митну службу — всюди сказали, що можна їхати. Проте провідниця все одно не пустила. За її словами, на запитання про дію безвізового режиму між Україною та ЄС провідниця відповіла: «у нас свої закони».

На гарячій лінії Ecolines коментувати цю ситуацію відмовилися. За попередньою інформацією, в понеділок ситуацію прокоментує прес-служба Автобусної компанії Ecolines.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Цю публікацію створено за допомогою Європейського Фонду Підтримки Демократії (EED). Зміст публікації не обов’язково віддзеркалює позицію EED і є предметом виключної відповідальності автора(ів). 
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+